Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara teyzelerin bir tanesi.
Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere teyzelerin en güzeli.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim.
Canım teyzeciğim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!
Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun teyze!
Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim!

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara teyzeciğim.
Annem olmadığı zaman sen bakardın bana emeğini hiç bir zaman ödeyemem, doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli.
Teyzeler yıldızlar gibidir, onları her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle www.kalptensozler.com kutluyorum. Nice Yıllara canım teyzem.
Her şey belirsiz görünen bu dünyada tek bir şey kesin. Her zaman zamanın ötesine ve mesafe ötesinde kelimelerin ötesinde benim canım teyzemsin. İyi ki varsın. Mutlu yıllar.

Dikkat! Bu mesaj sevgi, neşe ve iyi dilek içermektedir. Bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun. Nice mutlu yaşlara teyzelerin bir tanesi.
Dünyanın en şirin ve genç teyzesinin doğum gününü kutlarım onu çok seviyorum.
Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanecik teyzem. Yaşa, sev ve gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara canım teyzem.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun teyze.
Saf ve temiz su gibisin teyze hayatımda olduğun için binlerce kez şükrediyorum iyi ki doğdun.
Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun teyzeciğim. Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun doğum günün kutlu olsun canım teyzem.

Annemin yarısı anlamına gelsen de bazen çok daha büyük anlamlar ifade ediyorsun bizler için. Doğum günün kutlu, hayatındaki isteklerinde gerçek olsun.

Aşk, mutluluk, başarı ve huzur bu yaşında seninle olsun. İyi ki varsın teyzeciğim, seni çok seviyoruz.

Bir düşünür der ki; teyzeler gece görülen yıldızlar gibidir. Her zaman görmeseniz de en yakınınızda onlar vardır. Doğum günün kutlu olsun teyzelerin en güzeli. Yeni yaşınla çok daha genç ve güzel olacağını da sakın unutma.

Suya yazı yazmak kadar zor olan yokluğunla Allah bizleri imtihan etmesin. Canlar canı teyzem, doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle bir ömür boyu mutluluklar içinde yaşa.

Annemin yokluğunu hiçbir zaman hissettirmeyen canım teyzem, çok uzak mesafelerle var olsa da doğum günün kutlu olsun. Hiçbir zaman seni unutmayacağıma da unutma.

Sahip olduğum en değerlilerim arasında olduğunu bilmeni isterim. Her şeyden öte bana hem anne hem de baba olduğun için teşekkürler teyzeciğim. Doğum günün kutlu, gözlerin hep neşeli olsun.

Sensiz olmanın ölüme eş değer olduğunu bilirim. Senin gibi bir teyzem olduğu için çok şanlı olduğumu da unutmam. Her şeyin en iyilerine sen layıksın canım teyzem, iyi ki doğdun.

Hep birlikte nice güzel yaşlara ulaşman dileğiyle seni çok ama çok seviyorum canım teyzem.

Elimizden tutup sahip çıkan canım teyzem, doğum gününü kutlarız. Başarı, mutluluk ve huzur hayatından hiç eksik olmasın.

Pastanı kesmeden önce tuttuğun tüm güzel dileklerin bir an önce gerçekleşsin. Bize yaşattığın tüm güzelliklerin aynılarını sen de yaşarsın umarım. Doğum günün kutlu olsun teyzelerin en merhametlisi.

Çok uzaklarda olmamdan dolayı hasretini çeksem de binlerce kez kokulu öpücüklerimi gönderiyorum yanaklarına. Hiçbir zaman unutulmayacağını da aklından çıkarma candan öte teyzem benim.

Senin gibi değerli bir teyzeye sahip olmanın avantajlarını çok iyi kullanamadım. Ancak yine de fedakar ve cefakar teyzeciğim, doğum günün kutlu olsun.

Ailenle bir ömür mutlu yaşamak yerine bizler için zorlu bir hayatı tercih ettin. Her şeye rağmen bizlerin yanında oldun. Her zaman sana minnettar olacağız. Doğum günün kutlu olsun teyzelerin en fedakâr olanı!

Çok sevimli bir nine olduğunda hatıralarını dinlemek isterim senin. Çok güzel günler yaşatan teyzem, doğum günün kutlu olsun. Yaşlandığını düşünme sakın, sen bizleri de gömersin.

Bir yaşa daha girmiş bulunduğunu hatırlatmak için bu mesajı gönderdim sana. Canım teyzem doğum günün kutlu olsun, en güzel günlerinde bu yaşta seni bulsun.

Çok iyi bir insan olmamız için her türlü fedakarlıkta bulunduğun günleri asla unutmadım. Senin için çok daha fazlasını söylemem mümkün olsa da kelimeler kifayetsiz durumda. Doğum günün kutlu olsun canım teyzem. Senin iyilik meleği olduğuna dair de birtakım rivayetler var bu arada.

Benim için teyzeden öte bir şey olduğunu asla unutma. Yaptıklarını bir ömür boyu unutmayacağım çünkü. Yeni yaşında umarım çok daha mutlu, huzurlu ve sağlıklı olursun.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları

Annem kadar sevdiğim yiyenim derken gönülden söyleyen canım teyzem seni çok seviyorum. Senin bu özel gününü en samimi duygularımla kutluyorum. Doğum Günün Kutlu olsun Teyzem.

Teyzede anne yarısı sayılırmış ama benim teyzem anne yarısı değil canım kadar değerli. İyi var ki teyzem. Doğum günün kutlu olsun.

Geliyor ve geldi ne geldi teyzeme kendi kadar bir güzel mesaj geldi. Niçin geldi? En güzel gününü, doğum gününü kutlamak için geldi. Ne getirdi? Sevgi, mutluluk ve güzellik getirdi. Kime getirdi? Canım teyzeme getirdi.

Annem çalıştığı için bana sen baktın, benimle sen oynadım ben annemi ne kadar sevdiysem seni de o kadar sevdim canım teyzem. Doğum günün sana mutluluklar getirmesi dileğiyle mutlu yıllar.

Teyzeye doğum günü mesajı göndereyim dedim. Bu mesaj teyzem kadar güzel, teyzem kadar değerli ve teyzem kadar neşeli olsun dedim. Teyzemin doğum günü kutlu olsun.

Yeryüzünün en güzel ve iyi kalpli meleği olan benim canım teyzem doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu senelere.

Bu mesaj prens tarafından prensesine gönderilmiştir. Prensinin prensesine olan sevgisini iletmek için ve onun doğum gününü kutlamak için sevgiyle yazılıp gönderilmiştir.

Yarının ne olacağı belli olmayan bu dünyada bildiğim tek gerçek seni daima sevecek olmam teyzeciğim. Bu özel günün mutlu ve umutlu olsun. Teyzemin doğum günü kutlu olsun.

Teyzelerin en güzeline nasıl bir doğum günü mesajı gönderilir ki, onun güzelliğinden daha güzel bir mesaj var mıdır ki ve ondan daha değerli hediye. Doğum günün kutlu olsun Teyzoş.

Sağlık, mutluluk, başarı, aşk, sevgi, kazanç, para, mal, mülk, huzur yani teyzem her şey senin gönlünce olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzeler ne diler ki bak şimdi merak ettim ama benim teyzem ne dilemişse hepsi gerçek olsun. Onun en güzel günü olan doğum günü kutlu olsun.

Benim teyzem bazen bir sevgili, bazen bir sırdaş, bazen bir arkadaş, bazen bir dost kadar candan. Teyzem seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Teyze sana bir şey söylemek istiyorum ama kızar mısın bilemiyorum. Belki bunu söyledikten sonra benim hakkımda başka düşünebilirsin ama bunu söylemek zorundayım. Evet söylüyorum: Teyzem ben seni çok seviyorum.

Seni küçükken de çok sevdim şimdide çok seviyorum sen evlenirken ne kadar çok ağlamıştım teyzem gidiyor diye. Seni her zaman seveceğim güzel teyzem doğum günün kutlu olsun.

Teyzelerin güzeli, doğum günün kutlu olsun. Pastan tatlı ömrün muhabbetli olsun.

Teyze sen yaşlanıyorsun evet bu bir gerçek ama sen yaşlandıkça daha da tatlı oluyorsun. Canım teyzem doğum gününe gelemedim ama unutmadım. Doğum günün kutlu olsun.

Teyzelerde kapalı bir havada görünmeye yıldızlar gibidirler; onları biz göremeyiz ama onlar bizim için her zaman ordadırlar. Teyzem doğum günün kutlu olsun.

Kalbinin güzelliği yaşamına vursun. Allah’ım sana senin kadar güzel bir hayat nasip etsin. Can teyzem doğum günün kutlu olsun.

Girecek olduğun yeni yaşın yaşadığın tüm yaşlarından daha mutlu ve güzel olsun. Eğer hayatta ağlaman gerekirse oda mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bir gün seni sevmezsem beni vursunlar, teyzesine sırt çevirdi kötü biriydi deyip toprağa koysunlar. Senin gibi teyzem olduğu için çok gururluyum. Doğum günün kutlu olsun teyze.

Geliyor ve geldi ne geldi teyzeme kendi kadar bir güzel mesaj geldi. Niçin geldi? En güzel gününü, doğum gününü kutlamak için geldi. Ne getirdi? Sevgi, mutluluk ve güzellik getirdi. Kime getirdi? Canım teyzeme getirdi.

Güzel prenses doğum günün kutlu olsun. Seni alacak prensin gözü senden başkasına bakamayacak.

Bugün senin miladın olsun yaşadığın tüm olumsuzlukların bugün itibariyle son bulsun, bundan sonra en güzel günler senin olsun. Teyzemin doğum günü kutlu olsun.

Teyze doğum günün kutlu olsun. Hediye almıyorum diye kızma çünkü alacağım hiçbir hediyenin değeri yok senin yanında o yüzden hediye almadım teyzem seni çok seviyorum.

Allah’ım sana dilediğin gibi hayırlı bir yaşam nasip etsin. Yeni yaşın sağlıklı, huzurlu ve mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun.