Halaya Doğum Günü Mesajları

Halaya Güzel Doğum Günü Mesajları

En mutlu günlerin yaşamadığın günler olsun, yüzünde gülümsemen hiç eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun halam.

Halaya doğum günü mesajları olarak ne göndersem acaba diye düşünürken neden ona onu çok sevdiğimi yazıp, doğum gününü kutlamıyorum dedim.

İyi ki doğmuşun hala ve iyi ki benim halamsın. Halamın doğum günü kutlu olsun.

Yiyenden halaya, yiyenden halaya, bir güzelin doğum günü varmış. Doğum gününü kutlamak istiyorum bu dünyalar güzelinin. Beni duyuyor mu acaba?

Hala çok acele ediyorsun gibi geliyor yaşlanmak için bir yavaş. Doğum günün kutlu olsun tatlı melek.

Kalbi güzel, kendi güzel, iyi kalpli melek halam. Yeni yaşının geçirdiğin yaşlarından kat kat mutluluk getirmesi dileğiyle doğum gününü kutluyorum.

Babamın cadı kardeşi, benim özgür kelebeğim, canım halam seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

O yine yeni bir yaşa girecek olduğunu duydum. Acele etme yaşlanmak için seninle daha dünyayı birbirine katacağız. Halamın doğum günü kutlu olsun.

Bak bana güven hala bu yaşın san mutluluk, aşk ve başarı getirecek. Senin gibi güzel biri için şans kime gülecek. Halam her zaman en mutlu insan olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Nice nice yıllara canım halam. Seni çok seviyorum yeni yaşını kutlarım. Yüzün hep gülsün…

Kalbi gibi yüzü de güzel olan canım halam. Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara.

Güzel gözlü nur yüzlü halam. Doğum gününü kutlarım nice nice yıllar dilerim…

Bir yaş daha büyüdüğünü duydum güzel insan. Daha nice yıllarda birlikte olmak dileğimle yeni yaşını kutlarım.

Canım halam. Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice nice yıllara…

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım halam iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Sen dünyanın en güzel halasısın. Bense senin hiçbir doğum gününü unutmayacak olan yeğeninim. Nice nice mutlu yıllara…

Seni çok sevdiğimi bu mutlu gününde de yanında olamasam da kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Nice nice yıllara…

Dünyanın en tatlı halasına bu doğum günü mesajını gönderiyorum, nice yıllara seni çok seviyorum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere halaların en güzeli.

Sevgili halacığım. Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim… Nice nice yıllara…

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun Bir tanem doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim… Nice yıllara… Canım halam…

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik halam…

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım halam! Mutlu yıllara…

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun, nice nice mutlu yıllara halacığım…

Canım halam, yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin… Nice Yıllara…

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun… O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel yüzlü halam…

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar halam!

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven yeğenin…

Seni çok seviyorum halacığım iyi ki doğdun nice nice mutlu yıllara.

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara halacım…

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun güzel yüzlü halam.

Benim halam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere…

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım halam…

Tesadüfen doğduk, mecburen yaşıyoruz… Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz… Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli halam.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun güzel halam…

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Canım Halacığım…

Bir yıl daha geçti ama olsun sen yanımdasın halacığım nice mutlu yıllara birlikte girmek dileğiyle.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa, hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeğenin mutlu yıllar diler…

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun. Güzel halam…

Yaşa… Sev… Gül… Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara… Canım halam…

Yeni yaşımızdan itibaren güzel bir hayat dilerim seni çok seviyorum halacığım nice nice mutlu yıllara.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun… Canım halacığım…

Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım halam…

Samimiyet yüzdedir, kalbini gösteren gözdedir. Bir yaş daha gençleştin diye düşün çünkü nasıl düşünürsen öyle yaşarsın… Mutlu yıllara güzel halam…

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Halacığım nice mutlu yıllara…

Yalnızlıklar kaderimiz olmasın, ailemiz ve sevdiklerimiz yanında, en güzel doğum günlerini dilerim sana güzeller güzeli hala.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara canım halam!

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları güzel halam.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara halacığım…

Biz seninle bir hala, bir yiyenden çok iki arkadaş gibiydik. Beraber yaşadıklarımızı paylaşırız, birbirimizle sürekli şakalaşırdık. Şimdi sen çok uzaktasın ama benim kalbim her zaman seninle. Doğum günün kutlu olsun halam.

Sen benim halam olduğun için kıskananlar çatladı. Ne kadar şanslı biriyim senin gibi bir halam olduğu için. Doğum günün kutlu olsun halam.

Ben halamın doğum gününü unutur muyum hiç. Onun en güzel gününde unutmaz onu çok seven yiyeni. En güzel günler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Uzaklık bazen hiçbir şeydir aslında sadece kilometreden ibarettir. Mesafeleri eriten gönüllerdeki sevgilerdir. Halacığım seni seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Aldım elime telefonu halaya doğum günü mesajı göndermek için, uğraştım durdum halama sevgimi 160 karaktere sığdırmak için. Ama benim halama olan sevgim 160 karaktere sığmaz. Halacığım seni çok seviyorum doğum gününü kutluyorum.

Yarınların dününden daha güzel olsun, mutluluk her zaman kapında hazır dursun, akmasın gözyaşların kurusun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Doğum günün kutlu olsun hala, yeni yaşın sana umut ve dilediğin dileklerini getirsin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sabah kalktım perdelerimi açtım güneş doldu odama, sonra telefonu aldım elime doğum günü mesajı gönderdim güzel halama.

Doğduğun gün kadar güzel ve mutlu ol, her yeni gününde daha da neşeli ve sevinçli ol. Doğum günün kutlu olsun halam.

Pastandaki mumlar arttıkça sakın üzülme, o mumlar sana hayat ışığı olsun. Hayatının ışıklar gibi aydınlık olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Önce eski yaşını mazideki yerine koyduğun için geçmiş olsun, yeni yaşına girdiğin için yeni yaşın hayırlı olsun. Yeni yaşın sana tahmin edemeyeceğim mutluluklar getirsin.

Babam halan geliyor dediği zaman içim tarifsiz bir duygu kaplardı, bir hala bu kadar mı çok sevilirdi. O benim canım halamdı. Ben onu her zaman seveceğim. Canım halam doğum günün kutlu olsun.

Hayata karşı öyle asil ve mücadeleci ruhunla dik durmaya devam et, hayatını gönlüne göre yaşa ama kendine dikkat et. Doğum gününü kutluyorum.

Benim halamı ben hiç kimseyle kıyaslayamam, yüreğinde iyiliği, gönlünde sevgisi hiç eksik olmaz. Yüzünde ki gülümseme hiç solmaz. Doğum günün kutlu olsun halam.

Dünyaya gelirken niçin geldiğimizi bilmedik, ama yaşarken böyle sevgiye değer insanların her zaman var olduğunu öğrendik. Doğum günün kutlu olsun halacığım.

Halam okula gitmek için bizde kalırdı ve boş zamanlarını hep benimle geçirirdi. Ben halamı halam beni çok seviyordu. Halam üniversiteyi kazanınca ona çok kızmıştım neden kazandın diye. Halam ağlayarak bana sarıldı ben seni hiç bırakır mıyım, ben gitsem bile kalbim her zaman seninle olacak demişti. Ben artık büyüdüm ve halamı şimdi çok daha iyi anlıyorum. Kalbim seninle olacak sözünün daha iyi anlıyorum çünkü benim kalbimde her zaman halamla olacak. Doğum günün kutlu olsun Melek.