Babaya Doğum Günü Mesajları

Babaya Doğum Günü Mesajları

Kızması 3 dakika sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam doğum günün kutlu olsun. Beraberce nice mutlu sağlıklı yıllara.

Sevgimizin kaynağı, evimizin direği canım babam yanında olmasakta her zaman kalbimdesin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Bizim her türlü yaramazlıklarımıza, haylazlıklarımıza kızamazdın, bize kıyamazdın anlayışlı babam seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Canımdan öte sevdiğim babama doğum günü mesajları göndermek yetmez ama mesafeler araya girince elimiz kolumuz bağlanıyor. Doğum günün kutlu olsun babam.

Bizlere hayatı öğreten en güzel öğretmen, bizleri koruyup kollayan bugünlere getiren canım babacığım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı yıllara…

Bu mesaj dünyanın en karizmatik babasına; Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yıllara.

Babam aramızda geçen onca tatsız olaydan sonra beni affetmen senin büyüklüğünü gösterdi. Benim büyük vefalı babam doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Babacığım. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Nice mutlu yıllara. Babaya doğum günü mesajları

Bana hayatın güzelliklerini gösterip acısını kendi çeken, benim ilk aşkım can babam doğum günün kutlu olsun.

Kalbinde zerre kadar kötülük olmayan sevgi dolu,sevimli, güler yüzlü iyilik timsali mert babam doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Baba: Evin geçimini sağlayan, evladının derdini dinleyen, çocuklarının geleceği için çalışan, evininin huzur mutluluğun temin eden sarsılmaz bir adam. Benim kıymetli babacığım doğum günün kutlu olsun.

Çok sevdiğim canım babacığıma kucak dolusu sevgilerimi sunar doğum gününü kutlarım..

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ateşin yaktığından güneşin hareket ettiğinden gerçeğin bir yalan olduğundan kuşkulan fakat benim seni sevdiğimden asla kuşkulanma babacığım doğum günün kutlu olsun

Uzerıme sabır tohumu ekıp sevgıyle suladıgın gulunun bılmenı ıstedıgı bır sey var senı cok sevıyorum.Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evımızın gunesı bır tanesı olan canım babama kucak dolusu sevgı ve saygılarımla babacıgım bır iyiki varsın iyi ki doğdun.

Sen güçlü bir çınar gibisin.. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim.. Çünkü bana hep güç verirsin.Doğum günün kutlu olsun babacığım

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bu gün sadece senin.. İyiki varsın

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birnikte daha nice yıllarda elele olmak diliğiyle doğum günün kutlu olsun

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun..!

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun..!

Sevgılı babacıgım sen bızım gul kokulu sekerden tatlı canımızdan degerlı bırıcık babamızsın senı cok sevıyoruz.Doğum günün kutlu olsun

Dun sana kızdıklarımı bugun ben yapıyorum baba cunku aslında senın kucuk bır kopyanım umarım senın kadar sevgı dolu olurum.Mutlu yıllar

Sevgılı babacıgım gurbet uzak olsa da sevgın o kadar yakın kı bılmelısın Doğum günün kutlar ellerınden operım sevgıler.

Gelıncıklerın en sadesıne papatyaların en guzel kokanına gullerın en guler yuzlusune babaların en sevgılısıne doğum gününü kutluyorum.

Dunyadakı cıceklerın en guzelı guldur gullerın en guzelı ıse sen doğum gunun kutlu olsun babacıgım.

Tatlı babacıgıma sabah yagan cıg kadar saf aksam gun batımında ıse ruzgar kadar cılgın,okyanusun derınlıklerındekı ıncı kadar guzelsın.doğum gününü kutluyorum.
Mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sevgısını her zaman uzerımde hıssettıgım dun de bugun de yarın da hep yuregım kadar yakınımda olan babacıgım senı cok sevıyorum.Birlikte nice yıllara.Doğum günün kutlu olsun babacığım

Her zaman için hem saygı hem de sevgiyi hak eden babalar için birbirinden güzel babaya doğum günü sözleri sayfamızda yer almaktadır. Gerek duygu anlamında yoğunluk taşıyan sözlerin aynı zamanda kaliteli olması da tercih sebebidir. Bugüne gelinmesinde önemli bir role sahip olan babaların en özel günlerin kutlanması da değerlidir. Bundan dolayı uzaklarda bulunulmasından dolayı paylaşılamayan mutluluklar için en azından çeşitli sosyal medya araçları üzerinden babaya doğum günü sözleri paylaşılabilmektedir. Aşağıda yer alan birbirinden farklı güzel babaya doğum günü sözleri her zaman için en ideal seçenekler olmakla birlikte farklı uygulamalar üzerinden de gönderilebilmektedir.

Her zaman arkamda duran canım babam, doğum günün kutlu, yaşamın hep güzel olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği olan canım babam, nice güzel yıllara hep birlikte ulaşmak temennisiyle…

Yıllarca bizler için sabah erken kalkıp geceleri uyumayan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Dert ortağım babacığım, nice güzel yaşlara erişmek dileğiyle.

Beni en iyi şekilde yetiştirmeyi başaran canımdan çok sevdiğim babacığım, her ne kadar yanında olamadıysam da yeni yaş gününü kutlu olsun. Umarım tüm dileklerin bu yaşında seninle olur.

Her zaman kollarında olmanın verdiği huzur ve güvenle hayata tutundum. Beni bu yaşlara kadar sağlıklı getiren canım babam, nice güzel yıllara.

Yaptığım işlerden dolayı kızsan da her zamanda yanımda durduğun için çok teşekkür ederim. Sadece baba değil, dost, arkadaş oldun bana. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Yürümeyi de düşmeyi de bizlere öğreten canım babamız, nice güzel ve huzurlu yaşlara erişmen dileğiyle.

Sağlıklı ve huzurlu bir yaş olması temennisiyle yeni yaşın kutlu olsun babam.

Dünyanın en anlayışlı babası olmayı başardığın için bir ömür boyu sana minnettar olacağız. Tüm çocukların olarak yeni yaş gününü kutlarız, sağlıcakla kal.

Dünyanın enlerini bir arada buluşturan babacığım, her zaman aklımda ve kalbimdesin. Doğum gününü içtenlikle kutlar, annemle birlikte huzur dolu nice günlere erişmen dileğiyle.

Birçok badirenin üstesinden gelmem de en büyük yardımcı meleğim olan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Papatya, gül ya da başka bir çiçekten çok daha fazlası olan güzeller güzeli her şeyi hak eden canım babam, seninle bir ömür geçirmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Güzel gözlerinden sadece mutluluk göz yaşları eksik olmasın. Her zaman sağlıcakla kal, nice yıllara.

Fedakârlık ve sevginin tanımlanmasında kullanan baba kelimesine hayat veren canım babam, seninle her zaman çok gurur duydum. Aramızda olmasam da doğum günün kutlu olsun.

Aramızda mesafelerde bulunsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyorum babacığım. Doğum günün kutlu, hediyeler anlamlı olsun.

Sahip olduğum en değerli kişilerden olduğunu sakın unutma, senin gibi bir babanın oğlu olmaktan her zaman gurur duydum. Nice güzel yaş günlerine.

Bizlerin mutlu olması için hayatını feda eden canım babam, sayende çok güzel bir hayata sahip olabildik. Doğum günün şimdiden kutlu olsun babaların en cana yakını.

Babaların kralı tanımlamasının karşılığı olmandan dolayı her zaman değerlisin. Değeri büyük olan canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Pastanın mumlarını söndürmeden önce mesajımı okuman dileğiyle, iyi ki doğdun canım babam.

Sabır tohumu ile çocuklarını büyüten ve sevgiyle bizleri yetiştiren canım babam, öpücüklerle kutlu olsun yeni yaşın.

Her an aklımda ve kalbimde olan canım babam, yeni yaşın sağlık, huzur ve mutluluk getirsin sana. Hiçbir gün göz yaşların akmasın.

Hayatımı anlamlı kılan kahramanım, iyi ki doğdun. Yumuşak kalpli, kudretli canım babam, yeni yaşında hep mutluluklar senin olsun.

Düşünüyorum da beni en güzel sen sevmiştin. Seni çok seviyorum babam doğum günün kutlu olsun.

Her ne kadar bazen kızsan da ben seni hep seviyorum. Aslında kızınca çok tatlı oluyorsun. Canım babam doğum günün kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yok babacığım. Nice yıllara.

Bana güç verdin. Yeterli aklı verdin. Hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir yaşam dileğiyle. Canım babam doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı, en anlayışlı, en karizmatik, en sevecen, en tatlı babası doğum günün kutlu olsun.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter, bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Bir baba evladının iyi gününde de kötü gününde de her zaman yanında olur diyordu benim babam ver her zaman yanımızda oldu. İyi ki varsın babacığım. Mutlu yıllar babacığım seni çok seviyorum.

Candır baba canandır baba, evladını korumak için canını hiçe sayandır baba,can babamın doğum günü kutlu olsun.

Canımdan öte sevdiğim babama doğum günü mesajları göndermek yetmez ama mesafeler araya girince elimiz kolumuz bağlanıyor. Doğum günün kutlu olsun babam.

Bizlere hayatı öğreten en güzel öğretmen, bizleri koruyup kollayan bugünlere getiren canım babacığım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı yıllara…

Bu mesaj dünyanın en karizmatik babasına; Doğum günün kutlu olsun. Nice sağlıklı mutlu yıllara.

Babam aramızda geçen onca tatsız olaydan sonra beni affetmen senin büyüklüğünü gösterdi. Benim büyük vefalı babam doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun Babacığım. İyi ki varsın ve iyi ki benim babamsın. Nice mutlu yıllara. Babaya doğum günü mesajları

Bana hayatın güzelliklerini gösterip acısını kendi çeken, benim ilk aşkım can babam doğum günün kutlu olsun.

Kalbinde zerre kadar kötülük olmayan sevgi dolu,sevimli, güler yüzlü iyilik timsali mert babam doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara.

Baba: Evin geçimini sağlayan, evladının derdini dinleyen, çocuklarının geleceği için çalışan, evininin huzur mutluluğun temin eden sarsılmaz bir adam. Benim kıymetli babacığım doğum günün kutlu olsun.

Benim ilk aşkım ve tek aşkım canım babam seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun. Babaya doğum günü mesajı

İnsanların gönüllerinde her zaman babası için ayrı bir yer vardır, baba sevgisi ayrı bir sevgidir, her şey biter babaya olan sevgi bitmez. Seni çok seviyorum canım babam yaş günün kutlu olsun.

Baba doğum günü mesajı gönderiyorum, bu mesaj sana olan sevgimin sadece simgesi ben her zaman çok ama çok seviyorum.

Ben senin gibi yürekli, cesur, dik duruşlu bir babaya sahip olduğum için gurur duyuyorum. Sen bizler için her zaman fedakarlıklar yaptın. Fedakar babam doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşın kutlu olsun sağlık,mutluluk, ve hayırlı bir ömür seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun Paşa babam. Babaya doğum günü mesajı

Aşkta karşılıksız sevmek olmaz ama baba da olur, baba hiç karşılık beklemeden sever evladını, bunu ben sen senden öğrendim babam.

Herkesin hayatta mutlaka bir kahramanı vardır. Benim kahramanım da sendin canım babam. Babaya doğum günü mesajı

Babacığım sen her zaman güç veren gücüme güç katanım oldun. Sen her zaman arkamda ulu bir çınar gibi durdun.İyi ki doğdun. Mutlu yıllar.

Bu sevgiyi her yürek taşır az ya da çok, bu sevgiyi tarif edece kelime yok, baba sevgisi bitmez dünya durana dek. Babacığımın doğum günü kutlu olsun.

En güzel günlerimdi seninle geçen, sana neler anlatmak istiyordum içimden gelen, ama seni üzerim diye içime atıyordum inceden inceden.

Senin kanatlarının altından daha güvenli bir dünya yokmuş canım babam. Nice mutlu senelere.

Dert ortağım, maç arkadaşım, gönül paydaşım benim biricik arkadaşım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Canım babacığım doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun ve iyi ki benim babamsın. Babaya doğum günü mesajı