Abiye Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajları

Gittiğimiz ailecek pikniklerde maç yapardık her zaman ben kazanırdım, zannederdim ki ben çok iyiyim ama şimdi çok daha iyi anlıyorum ki iyi olan senmişsin abim. En büyülü günler seninle olsun Mutlu yıllar.

Abi mi desem, arkadaş mı desem yoksa benim kanatlarını açmış koman koruyucum mu desem bilemiyorum. Ama şunu biliyorum ki benim abim abilerin en iyisi, abilerin en güzelidir. Güzel abim doğum günün kutlu olsun.

En mutlu olacağın ve ömründe yaşayabileceğin en güzel günler her zaman seninle olsun. Canim abiciğim en güzel günün kutlu olsun.

Küçükken elimdeki yiyecekleri almaya çalışsan da, benim harçlığımla dondurma yemeye gitsek de, sen benim canım abimsin seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Yaşadığın her gün bir önceki günden daha güzel olsun, mutluluğun yağmur damları kadar berrak ve çok olsun. Abilerin birtanesinin doğum günü kutlu olsun.

Sen doğduğun gün annem çok sevinmiş bir oğlum oldu diye ve senden sonra doğan biz kardeşlerin de çok sevindik senin gibi bir abimiz var diye. Abilerin en iyisi doğum günün kutlu olsun.

Can abim, canım abim doğum gününde şuan senin yanında olmak ve güzel yüzündeki mutluluğu gözlerimle görmek isterdim. Sen uzakta da olsam her zaman benim kalbimdesin. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sen yanımda olmadığında sanki ben tam olarak kendimde değilmişim gibi geliyor bana Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel ömürler diliyorum.

* * * * *

Çok sevgili, sevgililerin sevgilisi kocaman abim. Doğum günün kutlu olsun. Seni milyonlarca kez öpüyorum…Nice huzurlu, mutlu yıllar diliyorum…

* * * * *
Abiye Doğum Günü Mesajı, Resimli Abiye Doğum Günü Mesajı

En güzel ve ebedi sevgilerimle, aşkın ve sana olan hasretimle, sevgi dolu hislerimle doğum günün kutlu olsun.

* * * * *

Canımın içi, Hayatımın anlamı, vazgeçilmezim biricik abim… doğum günün kutlu olsun. Nice Mutlu yaşlara…

* * * * *

Yakışıklı, güçlü abim; Yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşa, başarı merdivenlerini kolaylıkla tırman, yüzün hep gülsün, neşen hiç bitmesin. Sevgi dolu kalman ve ömür boyu mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

* * * * *

Abiye Kardeşe doğum günü mesajları uzun-kısa

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana kos kocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle.. Mutlu yıllar.

* * * * *

Dileğim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşaman,başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanman Yüzün hep gülsün, neşen hiç eksilmesin. İyi ki doğdun.

* * * * *

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara…

* * * * *

Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara…

* * * * *

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmek dileğiyle… Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Abiye Doğum Günü Mesajı, abime doğum günü mesajları resimli

Canım Abim Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derinsin bu günü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara.

* * * * *

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!

* * * * *

Biliyorum uzaktasın ama Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, Aklında hayallerin, hayallerin gerçek olsun. doğum günün kutlu olsun.

* * * * *

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..

Kardeşe, abiye anlamlı doğum günü mesajları

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayati tüm güzellikleriyle yaşamanı istediğimi bilmeni istiyorum. Nice yaşlara, doğum günün kutlu olsun.

* * * *

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun.

Doğmanın bedeli ölüm, gençliğin bedeli yaşlılık, sevginin bedeli fedakârlık, dostluğun bedeli paylaşmaksa; bugünün bedeli hatırlanmaktır. Doğum günün kutlu olsun.

* * * * *

Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim,
Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım…
Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler.
Seni çok seven aşkın.

* * * * *

İnsanı hayatta tutan, hayalleridir.
Hayallerinin gerçekleşeceği güzel bir ömür geçirmen dileği ile…
Doğum günün kutlu olsun…

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim! Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim… Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim…

Kardeşin varsa ağlarsın da, gülersin de, kavga da edersin, beraberce saatlerce oynarsın da ve kardeşin yokluğunu baba ocağından gidince daha da anlarsın. Biricik abim doğum günün kutlu olsun.

Gülmelerin her zaman mutluluktan olsun, ağlaman icap ederse o da mutluluktan olsun, geçmişinde, geleceğinde güzel olsun. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Allah herkesin kalbine göre verir diye bir söz vardır. Evet, aynen öyle abim Allah’ta senin kalbine göre vermiş. Yaşamındaki sahip olduğun her şey senin kalbinin güzelliğindendir. Kalbi güzel abim doğum günün kutlu olsun.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğun gün annem çok sevinmiş bir oğlum oldu diye ve senden sonra doğan biz kardeşlerin de çok sevindik senin gibi bir abimiz var diye. Abilerin en iyisi doğum günün kutlu olsun.

Yaş otuz abim daha gencecik sanki yeni doğmuş masum bir bebek kadar güzel ve kalbi tertemiz. Temiz kalpli abim doğum günün kutlu olsun.

Belki bana kırgın olabilir ve bana kızıyor olabilirsin. Sonuna kadar haklısın ama şunu unutma ki seni her zaman seven bir kardeşin olacak. Doğum günün kutlu olsun.

Gittiğimiz ailecek pikniklerde maç yapardık her zaman ben kazanırdım, zannederdim ki ben çok iyiyim ama şimdi çok daha anlıyorum ki iyi olan senmişsin abim. En büyülü günler seninle olsun Mutlu yıllar.

Bu gün doğum günün sana birçok doğum günü mesajı gelecek ama benim sana mesajım özel olacak, abime katmer katmer sevgimi sunacak, onun doğum gününü canı gönülden kutlayacak.

Mahallede dolaşırken herkesi kendine hayran bırakan, kimseye bir kötülüğü olmayan, insanlara iyilik için yarışan benim iyilik timsali abim doğum günün kutlu olsun.

Sayın ve sevgili, pek çok kıymetli, iyi hürmetli, güzel kalpli, harçlığı bol veren abim doğum günün kutlu olsun. Allah kesene bereket versin.

İhtiyarlıkta güzeldir abim, biliyorum beni kıskanıyorsun sen benden gençsin diye ama olsun be o kadar da abim. Sen benim gönlü genç abimsin. Doğum günün kutlu olsun abiciğim.

Sıcaklığı güneş kadar olan, Beyazlığı kar tanesi kadar olan ve saflığı bir su kadar olan bir yaşamın olması dileğiyle bu en güzel günü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun abilerin iyisi.

Doğum günlerinde başarı ve mutluluk dilenir. Benim abime daha nasıl bir başarı dileyebilirim ki o başarı timsali bir insandır. Doğum günün kutlu olsun başarıl abim.

Geçmişe bakan geleceği göremezmiş yalan vallaha yalan külliyen yalan, ben geçmişe baktığım zaman abimi ve mutluluğumuzu görüyorum ve geleceğe daha da sarılıyorum. Canım abim doğum günün kutlu olsun.

Abiciğim iyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim abimsin. Seni her zaman sevecek bir kardeşin olacak. Mutlu yıllar.

Abiye doğum günü mesajları başlıklı yazımız hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

”Gündüzün yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel abim.”

”Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar…”

”Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara…”

”Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. İyi ki varsın güzel abim…”

”Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun canım abim.”

”Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abim.”

”Canım abim iyi ki doğdun. Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara…”

”Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!”

”Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gördüm. İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gördüm. Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru düzgün bir insan olduğu için gurur duyuyorum. Nice mutlu yıllara canım abim…”

”Yaşa. Sev. Gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara güzel kalpli abim…”