Cici Anneye Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Cici Anneye En Özel Etkileyici Doğum Günü Mesajları Uzun Güzel Cici Anneye Doğum Günü Sözleri Komik Eğlenceli Cici Anneye Doğum Günü Mektupu Kısa Mesajı


Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı. Nice mutlu yıllara canım cici annem.

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun biricik cici annem.

Sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın bitanecik cici annem.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara canım cici annem.

Yeni yaşının sana ve tüm sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik cici annem.

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun bitanecik cici annem.

Kalbin, hangi güzel şey için çarpıyorsa, her doğan güneş sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem.

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem. Birlikte daha nice yaşlara.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın. Sevgi ve mutluluk dolu daha nice doğum günleri dilerim canım cici annem.

İçindeki dünya huzurla dolsun, yarınların bugünlerinden daha güzel olsun. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun bitanecik cici annem.
Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Nice mutlu yıllara bitanecik cici annem.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik cici annem.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik cici annem. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın. Doğum günün kutlu olsun biricik cici annem.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik cici annem.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.

Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım cici annem.