Can Yoldaşına Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Can Yoldaşına En Özel Etkileyici Doğum Günü Mesajları Uzun Güzel Can Yoldaşına Doğum Günü Sözleri Komik Eğlenceli Can Yoldaşına Doğum Günü Mektupu Kısa Mesajı

Yeni bir yıla başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik can yoldaşım.

Doğum günün kutlu olsun, mutluluğun bir ömür boyunca sürsün. Nice mutlu yıllara biricik can yoldaşım.

Nice yaşlara, doğum günün kutlu ve mutlu olsun biricik can yoldaşım. İyi ki doğdun.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun bitanecik can yoldaşım.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun biricik can yoldaşım.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine canım can yoldaşım.

Yeni yaşında melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin. İyi ki doğdun bitanecik can yoldaşım.

Zaman çok kısa, her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, bu hayatı tüm güzellikleriyle yaşamanı istiyorum. Nice yaşlara canım can yoldaşım, doğum günün kutlu olsun.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun canım can yoldaşım.

Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun biricik can yoldaşım.

Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun canım can yoldaşım.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun canım can yoldaşım, nice mutlu yıllara.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik can yoldaşım.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bitanecik can yoldaşım.

Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun canım can yoldaşım.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik can yoldaşım.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik can yoldaşım.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun biricik can yoldaşım.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım can yoldaşım.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik can yoldaşım.