Yavruma Doğum Günü Mesajları

Yavruma Doğum Günü MesajlarıSana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun canım yavrum.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun biricik yavrum.

Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye. Doğum gününde mesaj yazdım sırf sen mutlu ol diye. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın, iyi ki doğdun canım yavrum.

Gülmek için mutlu olmayı beklememek lazım, belki gülmeden ölürüz. Hep gülümsemen dileğiyle, iyi ki doğdun biricik yavrum.

Yeni yaşında her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum.

Yaşa, Sev, Gül... Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun canım yavrum. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım yavrum.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyi ki doğdun biricik yavrum.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun canım yavrum.

Takvimlere baktım bir daha senin doğum gününü gösteriyor bugün. Benim için çok özel ve anlamlı bir gün. İyi ki doğdun, iyi ki varsın bitanecik yavrum.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin bitanecik yavrum. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile. Mutlu yıllar canım yavrum. İyi ki doğdun!

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine biricik yavrum.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun canım yavrum.
Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun bitanecik yavrum.

Yeni yaşın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik yavrum.