Sevdiceğe Doğum Günü Mesajları

Sevdiceğe Doğum Günü Mesajları
Yağmuru unutmuş toprakların yalvarışı gibi sessizce ama yürekten, doğum gününü kutlarım öylesine değil içten. Nice mutlu yaşlara biricik sevdiceğim.

Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım sevdiceğim, doğum günün kutlu olsun.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Bugün senin doğum günün üfle hadi mumları. Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Tüm hayatımız boyunca yanyana ve hep beraber olmak dileğiyle. Seni yüreğim kadar çok ve derinden seviyorum. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene. Mutlu yıllar biricik sevdiceğim.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik sevdiceğim.

Yeni yaşını tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılaman dileklerimle. İyi ki doğdun canım sevdiceğim.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun biricik sevdiceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği bir yıl olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Gelemedik ama unutmadık da. Doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara biricik sevdiceğim.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun bitanecik sevdiceğim.

Sana dünyanın en güzel hediyesini vermek isterdim, ama seni sana veremem ki? Doğum günün kutlu olsun canım sevdiceğim.

Hatırlar mısın doğduğun günü? Sen ağlarken etrafındaki herkes gülüyordu. Öyle bir hayat yaşa ki, öldüğünde herkes ağlasın, sen sevinçle gülümse. İyi ki doğdun, nice mutlu yıllara bitanecik sevdiceğim.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik sevdiceğim. Nice mutlu senelere.


Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik sevdiceğim.

Umutlar adın olsun, baktığın her yer huzur dolsun, gözyaşların kurumuş duygulara merhem olsun, doğum günün kutlu olsun biricik sevdiceğim.