Kayınpedere Doğum Günü Mesajları

Kayınpedere Doğum Günü Mesajları


Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim.

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol biricik kayınpederim! Doğum günün kutlu olsun.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın biricik kayınpederim. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin bitanecik kayınpederim.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım kayınpederim. Birlikte daha nice yaşlara.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim.

Doğum günün kutlu olsun bitanecik kayınpederim, hep böyle güzel melekler doğsun.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kayınpederim.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kayınpederim.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik kayınpederim.

Yeni yaşın hayırlı olsun, mutluluklar seninle olsun. Bu yeni yaşında hayallerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim.

Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun bitanecik kayınpederim.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, insanlar vardır ki asla unutulmayan. İşte sende onlardansın. Doğum günün kutlu olsun canım kayınpederim.

Üzgünüm, belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle beraber kutluyorum. Yakında görüşmek üzere, Nice yaşlara canım kayınpederim.
Anlamaz ki kimse beni, bilemez ki içimdeki sevgiyi. İçten bir söz bu söylediklerim, doğum günün için bütün iyi dileklerim. İyi ki doğdun bitanecik kayınpederim.

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım kayınpederim.

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim, nice senelere.

Yine mutlu, yine umutlu, yine sevgi dolu nice yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik kayınpederim.