Aşkına Aşkıma Doğum Günü Mesajlari ve Sözleri

Aşkıma En Özel Etkileyici Doğum Günü Mesajları Uzun Güzel Aşkına Doğum Günü Sözleri Komik Eğlenceli Doğum Günü Kısa Mesajı
En kötü günün böyle olsun, doğum günün kutlu olsun biricik aşkım. Nice mutlu yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice mutlu yıllara bitanecik aşkım.

365 sayfalık bir öykü daha başlıyor. Her güne bir yaprak sakla, her yaprağa bir öykü sığdır ve mutluluk de adına. Nice güzel öyküler senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

Bugün gözlerinde hangi anının hayali, kulaklarında hangi sesin hasreti, kalbinde hangi sevginin özlemi varsa hepsine kavuşman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik aşkım.
sayfa içerik kaynağı :Doğum Günü

Bugün umutların daha güzel olmalı, hayatı daha çok sevmelisin, çünkü sen bugün doğdun. Doğum günün kutlu olsun canım aşkım.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun bitanecik aşkım.

Güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin biricik aşkım. Doğum günün kutlu olsun!

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

Sağlık, mutluluk, huzur ve başarı seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik aşkım.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım aşkım.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Nice mutlu yıllara biricik aşkım.

Deniz değil ki gönlüm dalgaları kıyıya vursun. Doğum gününü unutmadım haberin olsun. Nice mutlu yaşlara bitanecik aşkım.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik aşkım!

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik aşkım.

Yapraklara dallara, yeşillere allara nice mutlu yıllara, iyi ki doğdun biricik aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım. Nice mutlu yıllara.

Doğum gününden sonra yeni bir yıla merhaba diyeceksin. Hayatına yeni bir sayfa açman dileğiyle. Mutlu yıllar canım aşkım.

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik aşkım.

Yaşa, Sev, Gül... Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun bitanecik aşkım. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara.