Amcaya Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Amcaya Doğum Günü Mesajları Uzun Doğum Günü Sözleri Komik Amcaya Doğum Günü Mektubu KısaBeni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Yeni yaşında hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileklerimle. İyi ki doğdun canım amcam.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yaşında da güzelliklerin seninle olması dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.

Gecenin karanlığındasın, güneşin ışığında, suyun damlasında, bazen yanımdasın bazen rüyamda ama hep aklımdasın sakın unutma. Mutlu yıllar canım amcam.

Bugün beni göremesen de bil ki yanındayım. Doğum günün kutlu olsun canım amcam. Birlikte daha nice yaşlara.

Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun canım amcam, doğum günün kutlu olsun.

Sevmeyi sevilmeyi hak eden yüreğinle hayata hoş geldin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.

sayfa içerik kaynağı :Doğum Günü
Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana. İyi ki doğdun biricik amcam, nice mutlu yıllara.

Eğer yanında olsaydım sana sımsıkı sarılır, her yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini diler yanağına kocaman bir öpücük kondururdum. Doğum günün kutlu olsun biricik amcam.

Mutlu ve neşeli olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam!

Hayatta en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki gününden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice yıllara canım amcam.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın bitanecik amcam.

Doğum günün kutlu olsun biricik amcam. Nice mutlu yıllara.

Hep mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.

Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amcam.


amca için doğum günü kutlama mesajları, amcam için doğum günü sözleri, amcaya doğum günü mesajları, amcaya doğum günü sözleri Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nicemutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..

Güneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun…

Dalgalar vuruyor sahile,yıldızlar parlıyor sonsuz mavide bende bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle
yaşa! Nice yaşlara…

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler..

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. MUTLU YILLAR!www.bilgien.com

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın KUTLU OLSUN.

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, dostların unutmadığı bir ömür için bu doğum günün bir başlangıç olsun, Yeni yaşın KUTLU OLSUN.

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun, doğum günün KUTLU OLSUN.

Yeni yaşın hoş gelsin, eski yaşın güle güle gitsin. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Amcamın doğum günü kutlu olsun. İyi senelere

Amcaya doğum günü mesajı göndereceğim ama nasıl olmalı; benim mesajım sevgi dolu, umut dolu ve amcama mutluluk götürmeli, onun doğum gününü kutlamalı.

Amca hani sen yaşlanmazdın ne oldu, senin yıllar 180 hız ile gidiyor. Bak dikkat et biraz frene bas ilerisi rampa hızını düşürürler. Doğum günün kutlu olsun amca bey.

Allah’ım sana kalbin kadar temiz ve gönlün kadar iyi bir hayat nasip etsin. Günlerinde senin kadar yakışıklı olsun. İyi senelere, mutlu yıllara.

Amca pastanın üstünde mum dikecek yer kalmadı. Ya artık daha büyük bir pasta al ya da her mum iki yaş sayılsın. Sen benim en yakışıklı ve yaşlı amcasın. Doğum günün kutlu olsun amca.

Pastanın etrafında fazla kimse olmasın, kalbinde de fazla yer açma, ama hayallerini geniş tut, bugün en güzel dilekleri dile. Amcamın doğum günü kutlu olsun.

Mesajıma başarılı diyerek başlamıyorum başaracağını biliyorum. Sağlıklı ve huzurlu bir hayatın olsun, hayata verdiklerini fazlasıyla hayat sana geri sunsun. Yeni yaşın kutlu olsun. İyi ki doğdun amca.

Sağlığı ve parası bol, huzuru ve mutluluğu bol, bol bol bir yaşamın olsun. Yaşamdaki tüm güzellikler seni bulsun. Yaş günün kutlu olsun.

Pastanın üstündeki mumlar çoğaldıkça hayatın aydınlanırmış, bu gidişle senin ki gündüz gibi aydınlık olacak. Yeni yaşın kutlu hayallerin umutlu, hayatın mutlu olsun amca bey.

Yıllar sana çok şey vermiş, ama senden hiçbir şey alamamış, hala yakışıklı ve hala yirmisinde gibisin. Amca doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğmuşun amca ve iyi ki benim amcamsın. Herkes seni kıskanıyor benim amcan olduğu için, nasıl kıskanılmaz böyle bir yakışıklı. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı.

Babam bize her zaman seni örnek gösterirdi. Bakın amcanıza terbiyeli, çalışkan ve doğru bir insan oldu derdi. Bende senin gibi birisi olacağım amcacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Amcacığım seni çok seviyorum, doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu yıllara sağlıklı bir şekilde inşallah.

Amcam diyorum ama biz seninle aynı yaşta sayılırız ve biz seninle iki arkadaş gibi büyüdük. Doğum günün kutlu olsun canım amcam, canım arkadaşım.

Sabah kalktım amcama doğum günü mesajı göndermek için düşünüyordum. Ona nasıl bir mesaj göndersem de, ona olan sevgimi anlatsam diye ama sonra düşündüm ben amcama olan sevgimi bir mesajla anlatamam ki, sadece doğum gününü kutlayım dedim. Doğum günün kutlu olsun canım amcam.

Amcam doğum gününe gelmek istiyordum gelemedim, ama amcamı unutmadım da. Doğum günün kutlu olsun amcacığım. Yeni mutlu yaşlara.

Bahtın açık, yaşamın biraz kaçık olsun. Aşkların özel, sevgililerin güzel olsun. Doğum günün de kutlu olsun.

Amca hani sen yaşlanmazdın ne oldu, senin yıllar 180 hız ile gidiyor. Bak dikkat et biraz frene bas ilerisi rampa hızını düşürürler. Doğum günün kutlu olsun amca bey.


Doğduğun güne kutlu olsun, seni dünyaya getiren anaya mutlu olsun. En güzel günün sana kutlu olsun. Doğum günün umutlu olsun amcam.

Bugün dileklerin gerçek olmasın, yeni yaşında dilediğin dileklerin her gün gerçek olsun. Sevdiklerin yanında mutlu bir hayatın olsun. Doğum günün huzurlu ve mutlu olsun.

Allah’ım sana kalbin kadar temiz ve gönlün kadar iyi bir hayat nasip etsin. Günlerinde senin kadar yakışıklı olsun. İyi senelere, mutlu yıllara.

Sağlığı bol, parası bol, huzuru bol, mutluluğu bol, bol bol bir yaşamın olsun. Yaşamdaki tüm güzellikler seni bulsun. Ad günün kutlu olsun.

Yeni bir yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin! NiCE YILLARA…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın, ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun, iyi ki varsın! MUTLU YILLAR

Canım arkadaşım iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!

Saatlerdir parlak bir fikir arıyorum sana hoş bir mesaj yollayabilmek, pırıl pırıl bir yaşam dileyebilmek için. Doğum günün KUTLU OLSUN!

Gelemedik ama unutmadık da; Doğum günün KUTLU OLSUN, Tüm güzellikler seni bulsun! NiCE YILLARA…

Sağlık başarı, mutluluk, aşk senin Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yasarken geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara..

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara..