Amca Oğluna Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Amca Oğluna Doğum Günü Mesajları Uzun Doğum Günü Sözleri Komik Amca Oğluna Doğum Günü Mektubu KısaDoğum gününü tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim. İyi ki doğdun biricik amca oğlum.

Doğum günün kutlu olsun, yarının bugününden daha mutlu olsun. Nice mutlu yıllara bitanecik amca oğlum.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum. Nice mutlu yıllara.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın canım amca oğlum.

Her insan bir yıldızdır. O yıldızlardan biri de sensin. Işığın hiç sönmesin canım amca oğlum. Nice mutlu yıllara.

Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. İyi ki doğdun canım amca oğlum.

Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum!

Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle canım amca oğlum. Doğum günün kutlu olsun!

Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin canım amca oğlum. Doğum günün kutlu olsun!

Huzur ve neşe hayatında güzel bir anı olarak kalsın, yaşadığın her gün birbirini kıskandırsın. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum.
sayfa içerik kaynağı :Doğum Günü

Sağlık, başarı, mutluluk, aşk seninle olsun, sende hep benimle ol bitanecik amca oğlum! Doğum günün kutlu olsun.

Hayatın gözbebeklerindeki ışık gibi umut dolu huzur verici olsun. Doğum günün mutlu ve neşe ile dolsun. İyi ki doğdun bitanecik amca oğlum.

Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun bitanecik amca oğlum.

Bugün tüm dileklerinin gerçek olması en büyük dileğim. Nice mutlu yıllara biricik amca oğlum.

Her yeni günün bir öncekinden daha güzel, arzularına uygun ve mutluluk getirmesini dilerim. Nice güzel doğum günlerine bitanecik amca oğlum.

Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyi ki doğdun biricik amca oğlum. Doğum günün kutlu olsun!

Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. Hep sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum!
Yeni yaşında gözlerindeki ışıltının devam etmesini dilerim. İyi ki doğdun bitanecik amca oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Nice mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun biricik amca oğlum.

Hep başarılı, sevgi dolu ve mutlu olman dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Doğumgünün kutlu olsun biricik amca oğlum.

Bu bir doğum günü sürprizi, sana şans getirmek için burada. Bu yüzden hemen gözlerini kapat ve bir şey dile… Mutlu yıllar bitanecik amca oğlum. İyi ki doğdun!

Beni çözen alim olur, seni çözen şair olur. Doğum günün ya bugün güzel dilekler seni bulur. Doğum günün kutlu olsun sevgili amca oğlum.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin biricik amca oğlum.

Doğumgününü en içten dileklerimle kutlarım.Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk ve huzur vermesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım amca oğlum.

Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Sevdiklerin yıldızlara benzer, birçoğunu her zaman göremezsin ama senin için her zaman var olduklarını bilirsin. Doğum günün kutlu olsun sevgili amca oğlum. Mutlu Yıllar.

Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bitanecik amca oğlum.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki dogdun biricik amca oğlum. Nice mutlu yaşlara.

Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Mutlu yıllar canım amca oğlum.