Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Kız Kardeşe Doğum Günü Mesajları,Kız Kardeşe Resimli Doğum Günü Sözleri
 


”Aman Allah’ım kardeşim 1 yaş daha büyümüş! Büyüdükçe güzelleşiyorsun, seni seviyorum kardeşim. Nice mutlu yıllara…”

”Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim.”

”Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun. Mutlu yıllar canım kardeşim…”

”İyi ki doğdun biricik kız kardeşim. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun!”

”Küçük prenses senin kadar sevecen, mutlu, eğlenceli ve güzel bir kardeşim var, iyi ki var! Kutlu olsun doğum günün. Nice nice yaşlara…”


”Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk hep senin olsun. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim. Nice mutlu yıllara.”

”Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun sevgili kız kardeşim. Doğum günün kutlu olsun. Daha nice nice mutlu yıllara sevgili kız kardeşim.”

”Pişt cadı, sana doğum gününde bir tane uçan süpürge alacaktım ama sende düzinesi vardır diye kalkışmadım iyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun.”

”O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun biricik kız kardeşim.”

”Hayatın gökkuşağı gibi olmalı rengarenk, renkli başarıların yıldızlar kadar bol yüzün hep gülücük dolu olsun.Doğum günün kutlu olsun bitanecik kız kardeşim.”

”Senin için uzun ve bütün dileklerinin gerçekleştiği bir yıl diliyorum. Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim!”

”Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana canım kız kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.”

”Doğum günün kutlu olsun canım kız kardeşim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.”