Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Erkek Kardeşe Doğum Günü Mesajları,Erkek Kardeşe Resimli Doğum Günü Sözleri
 


”Sana daha nice mutlu yıllar, ömür boyu huzurlu, stressiz ve mutlu bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim.”

”Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşarım ben inan. Sevgim hediyem olsun sana bitanecik erkek kardeşim. İyi ki doğdun nice mutlu yıllara.”

”Hey delikanlı, senin yürüdüğün yolları ben çoktan dönüyorum ama korkma önünde de olsam ben her zaman senin yanındayım, biraz çelişkili oldu sanki yani kalbim yanında demek istemiştim, eh iyi ki doğdun velet. Doğum günün kutlu olsun.”

”Yeni yaşında mutluluklar hep seninle olsun ve bütün dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun sevgili erkek kardeşim.”


”Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim!”

”Senin sevginin yeri gönlümde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun canım erkek kardeşim.”

”Seni çok seviyorum. Bugün her gününden daha özel ve güzel geçsin sevgili erkek kardeşim. Doğum günün kutlu olsun.”

”Yeni yaşına başlarken, mumları üflerken, dilek tutarken, bizleri unutma lütfen. Doğum günün mutlu olsun bitanecik erkek kardeşim.”

”Bugün tüm dileklerinin gerçek, geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel ve seni mutlu edecek şekilde olsun bir tanecik erkek kardeşim! Mutlu yıllar..”

”Yılların sormadığı, yolların yormadığı, kimsenin unutmadığı bir ömür için bu doğum günün yeni bir başlangıç olmasını dilerim. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik erkek kardeşim.”

”Doğum günün kutlu olsun canım erkek kardeşim. Allah hep gönlüne göre versin, mutlu yıllar.”